- Товары и услуги
- Дитяче взуття278
- Гумові підліткові чоботи2
- Жіноче взуття263
- Чоловіче взуття90
- Дитячі головні убори424
- Жіночі головні убори та аксесуари30
- Взуття, одяг та аксесуари для танців та спорту87
- Одяг для дівчаток та хлопчиків2043
- Одяг для новонароджених84
- Піжами для дітей та дорослих35
- Купальники та плавки, пляжний одяг47
- Сумки, рюкзаки, інші аксесуари для дітей та дорослих37
- Презент2
- Жіночий одяг74
- Карнавально святковий одяг46
- Подарунки та витвори мистецтва9
- Все для Таинства Крещения и Венчания132
- Спецобувь і рабочая обувь1
- Статьи
- О нас
- Отзывы
- Доставка и оплата
- Акції


Отзывы о компании Інтернет - магазин одягу та взуття Зiрочка
Очень хороший магазин и приятный в общении менеджер!!! Рекомендую всем!!!
Спасибо, Алена, очень взаимно.
Спасибо за отзыв и заказ
Спасибо, Надежда, всегда рада помочь хорошему покупателю!!! С наступающими праздниками.
Спасибо за заказ. С наступающими!!!
Дуже дякую! Чудові чобітки! Оперативний, відповідальний, дуже уважний продавець! Щиро рекомендую!
Спасибо огромное. Вы очень приятный и ответственный покупатель. Рада что все понравилось. Обращайтесь еще.
Обслуговування прекрасне!Одразу після того,як залишила заявку зі мною зв"язались і я отримала всю необхідну мені інформацію по телефону.В цей же день відправили посилку. Дуже задоволена покупкою!!! Як і обіцяла менеджер,комплект підійшов і дуже до лиця моєму синочкові!!! Чудова ціна і якість!ДЯКУЮ!!!
Елена - спасибо за теплые слова, и самое главное что все подошло вашему сыночку, пусть носит с удовольствием!!!
Дякую за замовлення!!!
Надежда, была очень рада такому замечательному покупателю как Вы.
Виставленого товару у наявності не має, сервіс та відношення до клієнтів - ніяке.
Не раджу нікому.
Уважаемый Юрий, очень жаль что Вам так не повезло со мной, всегда расположена к клиентам обожаю их и их товар, и поверьте пока вы долго определялись, отправила немерянно посылок. Кто сам вежлив и понимает что такое сезон - звонят и заказывают и напоминают о себе. Желаю вам удачных покупок и всех Благ.
Шановний представник Zірочки!
1.Замовляючи товар у вашій компанії(до речі, котрий було виставлено у пропозиції, але реально відсутній для придбання) я мав намір на те, що мені пощастить у якісному замовленні, а не особисто з Вами...
2. Якщо особисто Вам видається на те, що клієнт котрий робить у Вас замовлення і готовий за це платити повинен ще й час від часу про себе нагадувати(нехай навіть і у сезон) - то тут раджу Вам переглянути свою уяву на сучасне(а не "радянське", як у Вашому випадку ) провадження маркетингу.
З повагою.
Уважаемый Юрий, еще раз приношу извинение за сложившуюся ситуацию. И Благодарю за Ваш отзыв, я обязательно приму к сведению все вышеописанное Вами и сделаю свою работу лучше. Всех благ и множества удачных покупок и порядочных продавцов.
Заказ не выполнен вообще
Надежда, я не могу Вам найти выбранную модель в нужном размере, ищу, правда, на складах кадждый день. Ожидайте пожалуйста.
Спасибо большое) Буду ждать)
Очень рада что пошли навстречу друг другу. рада была сотрудничеству.